Holiči

Bubelíny Barber shop v Brně - Jakub

Jakub

Jakub Bubelíny je holič 8 let a má na kontě přes 6 tisíc klientů. Založil si svůj barber shop, protože jedině tak si může být 100% jistý kvalitou služby od A až do Z. Pokud se objednáte k Jakubovi, budete odcházet jako pravý gentleman – s precizním střihem vlasů a s dokonale upravenými vousy. Jakub ve volném čase studuje trendy a vývoj v oboru, a tak u něj dostanete to nejlepší, co je zrovna k dispozici.

Bubelíny Barber shop v Brně - James

James

Talent jako James se rodí jednou za několik let. V březnu 2019 vyhrál skvělé 2. místo v soutěži Barber Battle CZ/SK v kategorii fast fade – soutěžící museli vytvořit perfektní účes s precizním stínovaným přechodem. James je 2. nejlepší v Česku a na Slovensku. Kromě klasického stříhání a holení má James v malíčku i netradiční účesy. Pokud chcete svůj vzhled nějak ozvláštnit, nebojte se svěřit se mu do rukou.

Bubelíny Barber shop v Brně - Luboš

Luboš

Luboš je vyučený kadeřník. Zvládá špičkově klasické i moderní techniky a styling – zaholení kontur, stříhání do ztracena, klasický střih nůžkami i strojkem… Nebojte se dát mu volnou ruku, vytvoří vám účes, co vám bude slušet. Totéž platí o vousech. Holiče dělá přes 6 let. Svou prací žije. Potřebuje se pořád učit a rozvíjet.

Bubelíny Barber shop v Brně - Filip

Filip

Chcete účes, který se jen tak nevidí? Pak chcete Filipa. V oboru pracuje 4 roky. Skvěle zvládá fade střihy s vystínovaným přechodem, rád experimentuje a klasický střih od něj má šmrnc. Postará se, abyste od něj odešel upravený podle vašich představ. Je barber tělem i duší – ve volném čase studuje nejnovější techniky a trendy. Filip zatím jen stříhá vlasy.

Bubelíny Barber shop v Brně - Abdon

Abdon

Abdon stříhá už 20 let. Práce je i jeho koníček – baví ho dělat lidi hezké. Nebojte se nechat ho, aby vás ostříhal a oholil, jak uzná za vhodné. Pozná, co vám sluší a upraví vás tak, že budete maximálně spokojený. Abdon upravuje vlasy i vousy. Je pohodář, rád cvičí a jezdí na motorce – budete se s ním cítit dobře.