Holiči

Bubelíny Barber shop v Brně - Jakub

Jakub

Jakub Bubelíny je holič 8 let a má na kontě přes 6 tisíc klientů. Založil si svůj barber shop, protože jedině tak si může být 100% jistý kvalitou služby od A až do Z. Pokud se objednáte k Jakubovi, budete odcházet jako pravý gentleman – s precizním střihem vlasů a s dokonale upravenými vousy. Jakub ve volném čase studuje trendy a vývoj v oboru, a tak u něj dostanete to nejlepší, co je zrovna k dispozici.

Bubelíny Barber shop v Brně - Abdon

Abdon

Abdon stříhá už 20 let. Práce je i jeho koníček – baví ho dělat lidi hezké. Nebojte se nechat ho, aby vás ostříhal a oholil, jak uzná za vhodné. Pozná, co vám sluší a upraví vás tak, že budete maximálně spokojený. Abdon upravuje vlasy i vousy. Je pohodář, rád cvičí a jezdí na motorce – budete se s ním cítit dobře.

Bubelíny Barber shop v Brně - Tom

Tom

Tom dělá holiče přes 8 let a s radostí se postará i o vaše vlasy a vousy. Jeho specialitou jsou jednoduché a precizně provedené sestřihy, je spíš minimalista. Ale neodmítne ani výzvu v podobě složitějšího účesu. Chcete si povídat, nebo jen zavřít oči a v klidu si užít péči? Tom je profesionál, budete s ním spokojení.

Bubelíny Barber shop v Brně - Tom

Greg

Greg stříhá 4 roky. Rád s vámi před stříháním vše probere do posledního detailu a poradí vám se stylingem a ukáže vám, jak na to. Preferuje spíše kratší střihy, ale rád zkouší nové techniky, styly i střihy, které aktivně sleduje a cvičí i mimo práci. Nebojte se dát mu volnou ruku, pozná, co vám bude slušet.

Bubelíny Barber shop v Brně - Jack

Jack

Jack se věnuje stříhání 3. rokem. Jeho předností je naprosto detailní práce. Je tvůrčí a svou prací žije. Skvěle umí krátké detailní, kreativní i konzervativní střihy, ale dobře si rozumí i s delšími vlasy. Každý střih je pro Jacka velká výzva do které jde s jasným cílem – vidět odcházet zákazníka, který dobře vypadá a je upravený ke své nejvyšší spokojenosti. Nebojte se svěřit do jeho rukou, udělá vám skvělý sestřih a pozná, co vám bude slušet.

Bubelíny Barber shop v Brně - Milan

Milan

Milan se věnuje stříhání již 7. rokem. Je součástí barber akademie jako školitel a jeho práce je detailní a precizní. Je tvůrčí a svou prací žije. Humor u služby s Milanem nikdy nesmí chybět! Skvěle zvládá precizní krátké, kreativní, ale taky delší střihy vlasů. Milan vám s přehledem udělá střih dle vašich představ a dovede vás k maximální spokojenosti.

Bubelíny Barber shop v Brně - Jirka

Jirka

Jirka je zkušený holič s tříletou praxí, neustále se vzdělává a zdokonaluje své dovednosti. Jeho osobní přístup a důkladná práce zaručují spokojenost klientů, kteří se k němu rádi vrací. Kromě toho má rád diskuse o autech a cvičení, takže s ním můžete nejen získat skvělý střih, ale i zajímavou konverzaci. Jsou-li vaše přání a požadavky jeho prioritou, pak je Jirka tou správnou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a stylový střih.